Inspektor Nadzoru – Branża sanitarna

Location
Szczecin
zachodniopomorskie
Contract
Pełny etat
Umowa o pracę / Umowa B2B

Masz doświadczenie w pełnieniu nadzoru nad wykonywanymi robotami budowlanymi w branży sanitarnej? Sprawdź, czy ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły oferty

Zakres obowiązków

nadzorowanie robót budowlanych branży sanitarnej
kontrola zgodności realizacji robót z projektem, pozwoleniem na budowę oraz zasadami wiedzy technicznej
kontrola protokołów rzeczowo-finansowych
weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
analiza kosztów pod względem możliwych optymalizacji rozwiązań projektowych i wykonawczych
uczestnictwo w naradach i spotkaniach

Nasze wymagania

uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sanitarnej
umiejętność pracy pod presją czasu
odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, etyka pracy
bardzo dobra organizacja czasu pracy
dyspozycyjność do pracy przy kilku inwestycjach

Oferujemy:

umowa o pracę lub B2B
atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy
dofinansowanie szkoleń i kursów